İŞ DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK GETİRECEKLER


İŞ DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK GETİRECEKLER

İŞ DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK GETİRECEKLER

Üç Kalem  Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim alanında kurumsal kimlikle  çıkış yaptı.

Adana’da, 25 yıla yakın  kamu ve özel sektör deneyimi bulunan Yeminli Mali Müşavirler Ferhat Demirkıran, Nihat Ceylan ve Mustafa Ateş’in sektördeki tecrübelerini birleştirerek kurduğu “Üç Kalem Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş” Adana Valisi Mustafa Büüyük’ün de aralarında bulunduğu seçkin bir davetli grubunun katılımıyla hizmete açıldı.

Dualar edildi

Vergi hizmetleri, bağımsız denetim hizmetleri, iş ve sosyal güvenlik, gümrük ve dış ticaret, kurumsal finansman ve eğitim hizmetleri ile iş dünyasına yeni bir  soluk getirmeye hazırlanan Üç Kalem’in açılışı dualarla yapıldı.

Üç Kalem’in Belediye Evleri Mahallesi, MTA karşısındaki ofisinin açılış törenine, Adana Valisi Mustafa Büyük, TBMM Meclis İdare Amiri MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak,Adana SMMMO Başkanı Ahmet COŞAR, Adana OSB Müdürü Mustafa Keskin,Hurdacılar Odası Başkanı Kemal DENİZ,  ile çok sayıda seçkin bir davetli grubu katıldı. 

Güzel isimle güzel insanlar

25  yıllık kamu ve özel sektör tecrübelerine sahip olan Adana’nın tanınmış, Yeminli Mali Müşavirleri Ferhat Demirkıran, Mustafa  Ateş ve Nihat Ceylan, bilgi ve deneyimlerini Üç Kalem Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetim A.Ş.’de birleştirerek kurdukları ofisin açılış konuşmasını yapan Adana Valisi Mustafa Büyük, hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Vali Büyük, “Güzel isimle, güzel insanlar, güzel bir faaliyeti yapmak için bir araya gelmişler. Niteliğiyle kalitesiyle iddialı bir hareket başlattılar. Şehrimiz için bu tür girişimlerin kurumsal yapıların mutlaka önemli olduğunu biliyoruz ama bu şekilde iyi yetişmiş insanların bir araya gelip örnek teşebbüslerle hizmet vermesi, ayrıca bir güzelliktir. Bu değerli üç arkadaşamı bu girişimlerinden dolayı kutluyorum” dedi.

İstanbul ofisi de var

 Şirket ortaklarından Nihat Ceylan ise, ” Her biri kendi alanında 25 yıla yakın devlet ve özel sektör tecrübesiyle güçlü kalemler olan ekibimizle Adana merkez ofisimizi kurduk. Diğer bir ofisimiz ise İstanbul’un Avrupa yakasında ve Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede bulunuyor. Biz yaşadığımız yeri merkez kabul edip, ulusal bir marka olma yolunda bir araya gelen uzman bir kadroyuz.”diye konuştu.

Üç Kalem’in Üç ana başlıktaki  hizmetleri

Geleneksel serbest meslek anlayışının artık günümüzde yetersiz kaldığını kaydeden Ceylan, şöyle devam etti;

Her alanda olduğu gibi bu alanda branşlaşma, uzmanlaşma ve kurumsal hizmet vermek büyük önem arz etmekdedir. Bu anlamda üç kalem olarak üç kalemi sembolize ettiğimiz kurumsal kimliğimizi biraz  açmak istiyoruz.

Üç kalemi ifade eden birinci hizmetimiz yeminli mali müşavirlik, bağımsız denetim, iç denetim ve sistem geliştirme hizmeti,bu hizmet YMM Ferhat DEMİRKIRIN, YMM Mustafa Ateş  ve YMM Nihat Ceylan  ve bağlı uzman kadro tarafından verilmekte.

İkinci hizmet kalemimiz gümrük ve dış ticaret mevzuatı ve uygulama danışmanlığıdır. Bu hizmet yine eski Gümrük Baş Müfettişi Yusuf Erol ve ona bağlı uzman kadro tarafından verilmektedir.

Üçüncü hizmet kalemimiz ise iş ve sosyal güvenlik mevzuatı ve uygulama danışmalığıdır.  Bu hizmet ise yine eski SGK baş müfettişi Resul Kurt ve Yeminli Mali Müşavir Ferhat Dermikıran ve bağlı uzman kadro tarafından verilecektir.  Tüm bilgi ve birimkilerimizi iş sahiplerimizin emrine arz ediyoruz.”  
Konuşmaların ardından, Üç Kalem Yeminli Mali Müşavirlik&Bağımsız Denetim A.Ş’nin açılış kurdelesi Adana Valisi Mustafa Büyük ile törene katılan diğer davetliler tarafından kesildi.

 Diğer Haberler


ADANA PARAVOLLEY TAKIMI, ÜÇ KALEM’İ ZİYARET ETTİ 2017-08-15
AİLE ŞİRKETLERİNDE BAŞARININ ANAHTARI: AİLE ANAYASASI 2017-08-15
ADANA VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ İFTAR YEMEĞİMİZDE 2017-06-29
REFLEKS GAZETESİ 2017-08-15
ÜÇ KALEM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE 2018-01-08
ARSA KARŞILIĞI İNŞAAT İŞLERİNDE MALİYE BAKANLIĞI YENİ BİR UYGULAMAYA GEÇTİ 2018-06-18
ÜÇ KALEM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE 2. KEZ BULUŞTU 2018-12-27
ÜÇ KALEM YMM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. İSTANBUL OFİSİ HİZMETE AÇILDI 2021-01-14